Edu foot voor de optie voetbal 2de jaar

Op vrijdag 10 mei namen al onze leerlingen van het tweede jaar uit de optie voetbal en ook de meisjes Topsport 2de jaar, samen 69 leerlingen / voetballers, deel aan het jaarlijkse Edu Foot tornooi.

Op vrijdag 10 mei namen al onze leerlingen van het tweede jaar uit de optie voetbal en ook de meisjes Topsport 2de jaar, samen 69 leerlingen / voetballers, deel aan het jaarlijkse Edu Foot tornooi in Wolvertem-Merchtem. Dit tornooi wordt georganiseerd door Voetbal Vlaanderen voor alle Vlaamse scholen die deze optie/keuze voetbal op hun school aanbieden. Junior Atlas College Genk vertrok 's morgens om 08u00 in Genk. Om 10u30 begon het tornooi. Wij namen deel met 5 ploegen en elk team speelde 7 wedstrijdjes van 20 minuten. Om 19u15 arriveerden we terug aan school in Genk.Bedankt aan de 5 begeleiders maar vooral bedankt aan onze leerlingen voor hun prima attitude en inzet.Kom jij binnenkort ook bij ons?

Schrijf je in