Projectdag 1OK Junior Atlas College Genk

Voor de leerlingen van 1OK organiseerden we op vrijdag 26 maart een projectdag over het thema 'afval'.

 De vakken beeld, muziek, godsdienst en lichamelijke opvoeding stonden in het teken van dit project. Geen enkele opdracht was te moeilijk voor onze leerlingen! Ze gingen creatief aan de slag met afval en maakten collages van vissen. Samen met de leraar muziek zongen de klassen een ritmische ‘afvalrap’. In het vak godsdienst werd er gesproken over de verschillende manieren hoe de mens de wereld beschadigt. Tot slot verzamelden de leerlingen gewapend met prikkers, vuilniszakken, handschoenen, fluohesjes en een dosis ‘goesting’ zwerfvuil in de straten rondom de school. Dankzij Mooimakers ligt onze schoolbuurt er nu een stuk properder bij!

Kom jij binnenkort ook bij ons?

Schrijf je in