Technisch Comité

Technisch Comité Techniek & Innovatie:

    • Technisch Adviseur-Coördinator: Arn Beutels
      arn.beutels@atlascollege.be
    • Technisch Adviseur Elektriciteit - Koelinstallatie: Mario Theuwis
      mario.theuwis@atlascollege.be
    • ICT: Chris Claus
      chris.claus@atlascollege.be
    • Contactpersoon Auto: Herbert Nickmans
      herbert.nickmans@atlascollege.be
    • Contactpersoon Vrachtwagen: Jos Kelchtermans
      jos.kelchtermans@atlascollege.be
    • Contactpersoon Hout: Bart Kazmierczak
      bart.kazmierczak@atlascollege.be
    • Contactpersoon 2de graad Metaal: Maarten Meuwissen
      maarten.meuwissen@atlascollege.be
    • Contactpersoon Lassen: Patrice Garcia
      patrice.garcia@atlascollege.be
    • Contactpersoon Werktuigmachines: El Houssein Hijjit
      elhoussein.hijjit@atlascollege.be

Kom jij binnenkort ook bij ons?

Schrijf je in